Shadow
Slider

Nasza firma od ponad 25 lat administruje i zarządza cmentarzami. Obecnie są to cmentarze parafialne "Stary", "Nowy" przy ulicy 30 Stycznia, cmentarz parafii Św. Józefa przy ulicy Gdańskiej w Tczewie oraz cmentarze parafialne w Subkowach, Miłobądzu i Lubiszewie.

W naszych biurach obsługi klienta w Tczewie przy ul. 30-go Stycznia 9 oraz przy ulicy Gdańskiej 53A, można dokonać opłat na rzecz parafii (przedłużenie ważności grobu – prolongatę miejsca i eksploatację cmentarza), zlecić opiekę całoroczną nad grobem, znaleźć osobę pochowaną na cmentarzu czy zakupić akcesoria cmentarne (ławki, skrzynki nagrobne itp.)

Nasze specjalistki od prawa cmentarnego wytłumaczą Państwu zawiłości związane z chowaniem zmarłych w grobach, zgody na takie pochówki innych osób z rodziny itp.

Biuro administracji cmentarzy Starego, Nowego, Subkowy, Miłobądz i Lubiszewo znajduje się obok biura obsługi klienta przy ulicy 30 Stycznia 9 i czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.30 do 14.30. Telefon: 722 097 988.

Biuro administracji cmentarza parafialnego Św. Józefa mieści się w naszym biurze obsługi klienta w Tczewie przy ulicy Gdańskiej 53A, w sprawach związanych z administracją cmentarza biuro czynne jest w dni powszednie od 8.30-14.30. Telefon: 530 248 405

Podanie dla firm kamieniarskich dotyczące zezwolenia na montaż nagrobka znajduje się w zakładce DO POBRANIA.