previous arrow
next arrow
Shadow
Slider
 

Jako jedyny zakład pogrzebowy w mieście dysponujemy własną Klimatyzowaną Salą Pożegnań, gdzie przed oficjalną ceremonią pogrzebową i pochówkiem, bliscy mogą  na spokojnie pożegnać się ze zmarłą osobą, bez tłoku, bez pośpiechu.
 
Bywa, że msza święta i pochówek to zbyt krótki czas, by naprawdę pożegnać się ze zmarłym i dopuścić do siebie myśl, że ukochana osoba już nie wróci. Czasem rodzina potrzebuje więcej czasu. Czasem potrzeba chwili sam na sam z ciałem zmarłej osoby, by w spokoju przy nim usiąść, wypłakać się, wyżalić.  W tym czasie można również  usiąść razem, powspominać, pooglądać  zdjęcia rodzinne. Na takie właśnie okazje stworzono sale pożegnań.
 
W naszej Sali Pożegnań jest 50 miejsc siedzących.  Sala przygotowana jest również do wspominania zmarłego za pomocą zdjęć, filmów czy nastrojowej muzyki. Pożegnania mogą być miejscem modlitwy różnych wyznań oraz spotkań świeckich. Może odbyć się również różaniec za osobę zmarłą. W obrządku katolickim, przed procesem kremacji, wcześniej następuje pożegnanie ciała ludzkiego, takie uroczystości również polecamy przeprowadzić w naszej Sali Pożegnań, gdzie po oficjalnych uroczystościach można pozostać w gronie najbliższej rodziny, przyjaciół i wraz z ciałem zmarłego powspominać czy pomodlić się bez pośpiechu.