Shadow
Slider

Zakład Pogrzebowy "STARÓWKA" s.c.

Zakład Pogrzebowy „Starówka” s.c. jest firmą rodzinną, istnieje od 30 lat na rynku usług pogrzebowych. Ogromne doświadczenie, wysoka kultura osobista pracowników, a także chęć niesienia pomocy rodzinom, nadaje nam status profesjonalnego zakładu. Aby ułatwić przejście przez gąszcz biurokratycznych powinności, staramy się przejąć na siebie wszelkie formalne obowiązki związane z organizacją pogrzebu. Nieustannie dążymy do tego, aby każda uroczystość pogrzebowa była wyjątkowa oraz spełniała, a nawet przewyższała oczekiwania naszych Klientów. Zdając sobie sprawę w jak trudnym momencie znalazła się Rodzina, każdy Klient otaczany jest przez naszą firmę wsparciem i opieką.

8 marca 2006 roku otrzymaliśmy certyfikat Polskiej Izby Przedsiębiorców Branży Pogrzebowej - PIP. Izba reprezentuje interesy członków oraz dba o przestrzeganie kodeksu etyki, w którym czytamy m.in. "Obowiązkiem przedsiębiorcy jest przestrzeganie norm moralnych, szacunek dla praw zmarłego i jego rodziny oraz dbanie o godność zawodu."

Administrujemy cmentarzami parafialnymi "Starym" i "Nowym" przy ulicy 30 Stycznia, cmentarzem Parafii Św. Józefa przy ulicy Gdańskiej w Tczewie oraz trzema poza granicami naszego miasta tj. Subkowy, Miłobądz i Lubiszewo. W wybudowanym przez nas budynku pogrzebowym nasz zakład jako jedyny w Tczewie posiada Salę Pożegnań, w której bliscy mogą osobę zmarłą pożegnać, powspominać, pomodlić się, odmówić różaniec czy po prostu być z nią. Ten budynek obecnie spełnia rolę siedziby zakładu pogrzebowego, tj. biura, chłodni, miejsca do profesjonalnego przygotowywania zmarłych do pogrzebu, sali sekcyjnej, zaplecza socjalnego i transportowego oraz magazynu trumien. W tym miejscu można również obejrzeć i zamówić pomnik. Biuro obsługi klienta działa w centrum miasta,  przy ul. 30 Stycznia 9, natomiast filia naszego zakładu znajduje się w Tczewie przy ul. Gdańskiej 53A.

Ponadto zakład zajmuje się sprzedażą nagrobków granitowych, których wystawa też jest przedstawiona na placu przy ul. 30 Stycznia 51.

Jesteśmy firmą, która profesjonalnie i indywidualnie podchodzi do każdego klienta.